Współpraca

Z kim współpracujemy

Fotografia

Baśniowe Fotografie

Fotograf ślubny

Cześć! Jestem Sandra. Nie musicie być profesjonalną modelką czy profesjonalnym modelem, żeby wyglądać pięknie jak z Pinteresta. Od tego by poczuć się swobodnie macie mnie i moje zwariowane podejście do Was.

Kinga Zając fotogafia

Fotograf ślubny

Potrafię Ciebie słuchać – poznać Twoje oczekiwania. Fotografując daje z siebie 100%, by zdjęcia, które powstają były dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne.

Muzyka ślubna

DJ Ceesh

DJ ślubny

Jestem DJ i zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i wodzirejską ślubów, eventów i innego typu uroczystości. Ze mną nie da się nudzić. Stawiam na dobrą zabawę i muzykę odpowiednią dla Ciebie i Twoich gości.

ONLY MUSIC

DJ ślubny

Jestem DJ i saksofonistą. Cieszę się z każdego poprowadzonego wesela i czekam na kolejne! Mam same sympatyczne i kontaktowe Pary Młode, co jeszcze bardziej ułatwia organizację i prowadzenie przyjęcia na najwyższym poziomie!

Inni usługodawcy ślubni

Greta Gołdych

Make up Artist

W makijażu nie ma sztywnych zasad! Moim zadaniem jest podkreślić Wasze walory: usta, nos, kości policzkowe, może wyjątkowy i niepowtarzalny kolor oczu. Sprawię, że w swoim ślubnym lub wieczorowym makijażu, będziesz czuła się jak milion dolarów.

LUXURIANT

Agencja eventowa

Spełniamy Wasze marzenia o najcudowniejszym wydarzeniu w Waszym życiu. Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości, tym samym zdejmując z Ciebie ciężar planowania. Naszym zadaniem jest, abyś czuł się na własnym evencie, jak jeden z gości.

Princeska

Hand made na Twoją okazję

Uszczęśliwiam innych tworząc wyjątkowe kartki, zaproszenia i albumy na śluby, urodziny, osiemnastki, komunie i inne wydarzenia. Stworzę również vouchery na sesje fotograficzne.

Firma Cateringowa

Catering

Przygotowywanie słodkości na urodziny czy wesela to nasza pasja. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, rozumiemy Twoje oczekiwania, preferencje, gusta. Stworzymy dla Ciebie torty ślubne, urodzinowe, słodkie stoły (candy bar) i domowe wypieki.

Shakeup

Barmani

Sprawimy, by Twoi goście bawili się na najlepszej imprezie EVER! Mamy dopiero 19 lat doświadczenia w branży i możemy śmiało zaoferować 100% zadowolenia dla wszystkich uczestników Twojej imprezy.

Oferta Ślubna