O nas

Poznajmy się

Fajnie, że tu trafiliście. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli Was poznać, ale na razie pozwólcie, że się przedstawimy :) Jesteśmy małżeństwem. Razem pracujemy, mieszkamy i wychowujemy dwójkę naszych dzieci. Filmy pojawiły się w naszym życiu dzięki możliwości poznawania nowych ludzi, wsłuchiwania się w ich historie i towarzyszące im emocje. To wszystko stanowi nasz focus, gdy wchodzimy w nowy projekt.

Renia
Matuszak

Filmowiec

Pierwszy front naszego duetu. To ona z Wami rozmawia (zwykle bardzo długo) i odpowiada na Wasze wiadomości. W dniu nagrań uspokaja, wspiera i rozbawia Was, bo Wasze samopoczucie przy nas jest bardzo istotne. Zajmuje się również tworzeniem Waszych historii, by opowiedzieć je jak najpiękniej. Często nad nimi również się wzrusza. Wrażliwa na piękno, emocje, naturę i dźwięki muzyki. Gdy łapie chwilę dla siebie wraca do książek, medytuje lub ogląda swój ulubiony film „Dirty dancing”.

Tomek
Matuszak

Filmowiec

Spokojniejsza osoba z naszej dwójki. Stawia na praktyczne rozwiązania i mocno stąpa po ziemi. Zawsze wymóżdży dobre rozwiązanie w kryzysowej sytuacji i uspokaja emocje, gdy wdziera się chaos lub stres. W filmie stawia na łapanie wartościowych momentów i uzupełnia je ujęciami z lotu ptaka. Czasem wędkuje, tworzy swoje noże lub coś, co wymyśli ta żeńska połowa ;) Spotkać go można w kuchni, bo uwielbia gotować.

Co o nas sądzą młode pary

Serdecznie dziękujemy Renacie i Tomkowi z duetu Lily Eye za przygotowanie przepięknego filmu. Potrafili w profesjonalny sposób ująć wszystkie emocje, jakie towarzyszyły nam w tym najważniejszym dniu. Świetne podejście, szczegółowo omówiona koncepcja i nasza wizja na to nagranie.

Dominika i Bartosz

Lepszego filmu nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć! Profesjonalne podejście do sprawy, mega zaangażowanie i cudowne efekty. Baaaardzo polecam!

Marta i Arek

Teledysk podbił serca nasze i naszych najbliższych Pomoc podczas przygotowań, niezliczona ilość dobrych rad jest nieoceniona. Dziękujemy i cieszymy się, że to właśnie Wy zapisaliście nasze wspomnienia

Angelika i Mateusz

Cudni, profesjonalni, gotowi zrobić wszystko by ujęcie było piękne! Ogromnie polecam!

Natalia i Sander

Dzięki Lily Eye możemy powracać do najpiękniejszego dnia w naszym życiu, kiedy tylko chcemy i za każdym razem odczuwać głębokie emocje, jakie nam wtedy towarzyszyły. Duet Lily Eye to profesjonaliści, śmiało mogę powiedzieć, że wybitni, a ich prawdziwą pasję widać w tworzonych przez nich filmach. Dziękuje Wam Lily Eye za teledysk ślubny i reportaż tak mocno przepełniony emocjami w każdym detalu, nie mogłam wymarzyć sobie piękniej zapisanych wspomnień. Dziękuje za wasze zaangażowanie, każdą wskazówkę i pomysł, ciepłe słowo i tak perfekcyjną pracę, jaką wkładacie w tworzenie filmów. Każdy, kto zdecyduje się na współprace z Lily Eye będzie pod ogromnym wrażeniem. Tego jestem pewna. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Dziękujemy bardzo.

Kasandra i Sebastian

Oferta Ślubna

Zapisz swoje wspomnienia

Kliknij tutaj